VYPLUJTE S NÁMI A MĚJTE STANY
V KEMPU ROŽMBERK
ZDARMA​

AHÓÓÓJ !

Máte v plánu přichystat pro Vaši firmu utužovací výlet na řece Vltavě? Tak nás neváhejte oslovit a my vaší partě ušijeme výlet na míru a zašleme Vám rádi cenovou nabídku.

Vyplujte se svými kolegy s námi a nenechte si ujít tyto benefity

Parkování v našem areálu po dobu plavby ZDARMA

Ubytování v Kempu Rožmberk
(stany) ZDARMA

Zajistíme vám převozy vaší bagáže napříč kempy po řece Vltavě

Budete-li ubytovaní celý výlet na jednom místě, zajistíme každodenní převoz Vás i vybavení

Veškeré vybavení
(pádla, vesty, barely)
v neomezeném množství ZDARMA

pexels-vitezslav-vylicil-5412325

Cenová nabídka pro firemní teambuilding

Raft pro 6 osob 900 Kč / den
Pálava pro 2 osoby 300 Kč / den
Kánoe Vydra na den 350 Kč / den

Jak nás hodnotí zákazníci?

Bonusy ZDARMA:
- parkování v areálu půjčovny
- postavení stanů v Kempu Rožmberk
- pádla, vesty, barely

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ PRO FIREMNÍ TEAMBUILDING

1) Vždy počítejte i s místem pro barely. Je lepší mít na palubě rezervu pro barely a bagáž.

2) Při přepravě bagáže půjčovna neručí za osobní věci !

3) Pokud děláte rezervaci pro více než 8 lidí a budete chtít odvoz nazpět, berte tuto kalkulaci jako předběžnou. Objednávkový formulář počítá pouze s jedním vozem pro max. 8 lidí. Za každé další vyslané auto (pro 8 osob) se celková cena zvyšuje dle našeho ceníku dopravy. 

4) VŽDY SE ÚČTUJE KAŽDÉ MÍSTO NA PLAVIDLE NEHLEDĚ NA OBSAZENOSTI.

Kontakt

Půjčovna lodí TSUNAMI

Pobočky:

1. Těchoráz Vyšší Brod, 382 73

2. Kemp Rožmberk nad Vltavou, 382 18

 

+420 606 861 469

+420 724 633 166

tsunamiinfo@seznam.cz

IČ 05197686

CHCETE SE NÁS ZEPTAT?

SHÁNÍTE UBYTOVÁNÍ?

V Rožmberku nad Vltavou (10 km / 3 hodiny plavby z Vyššího Brodu) máme moderní a rozsáhlý kemp, kde k přespání můžete například využít naše chatky pro 4 – 6 osob.

Půjčovna lodí a raftů Tsunami sídlící ve Vyšším Brodě na adrese: Těchoráz, 38273, zpracovává osobní údaje zákazníků, a to z důvodu, abychom mohli plnit potřeby našich klientů ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen „Nařízení“), které v českém právním prostředí od 25. května 2018 doplňuje stávající zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, podle něhož jsme dosud naplňovali naše povinnosti při zpracování osobních údajů.

Zástupce půjčovny od zákazníků získává pouze údaje nezbytně nutné a jedná v souladu se zákonem o ochraně osobních dat. Všechny získané údaje slouží pouze pro uzavření smlouvy. S daty pracujeme pouze po dobu nezbytně nutnou, tzn. Dokud nebudou ukončeny závazky mezi půjčovnou Tsunami a zákazníkem nebo se již nebude jednat o zákonné důvody.

Zákonnými důvody je myšleno, že s Vašimi daty nebudeme pracovat dobrovolně či za účelem nějakého obohacení apod. Ale v případě nutnosti tzn. pouze ze zákonných důvodů, a to státním orgánům, jestliže by vznikla zákonná povinnost je příslušným orgánům poskytnout.

Pokud nám zákazník neposkytne svoje osobní údaje nutné pro provedení požadované služby což samozřejmě povinen není, tak v tom případě ale není možné uzavřít smlouvu mezi půjčovnou Tsunami a klientem, a tudíž nedojde k zápůjčce materiálu.

V případě Vašeho podezření, že s Vašimi údaji není nakládáno příslušným způsobem, můžete se se svou stížností obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Počasí Vyšší Brod - Slunečno.cz

Počasí online